kreska home

Jesteś tutaj

Opinie o nas

Współpraca od początku układa się wzorowo, była pierwszą firmą do której zgłosiłem się w ciemno w celu stworzenia oraz pozycjonowania mojej strony. Podjęliśmy współpracę na początku tego roku. Śmiało mogę polecić każdemu z uwagi na dobry kontakt i profesjonalne wykonanie :)

Jakub Derliński

Podjęłam współpracę już kilka miesięcy temu jestem bardzo zadowolona z zbudowanej strony internetowej w technologi rwd oraz z wyników pozycjonowania moich wszystkich stron. Gorąco polecam usługi tej firmy. Oby tak dalej.

Emila Mielczarek

Współpraca na każdym etapie realizacji jest zawsze na wysokim poziome. Jestem zadowolona że mogłam zaufać firmie która tak jak mówiła wykonała wszystko profesjonalnie i na czas. Pozdrawiam i będę polecać dalej usługi tej firmy.

Krystyna Wójcik

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z tą firmą. Zamówiłem usługę pozycjonowania strony. Po pierwszym miesiącu wyniki lekko podskoczyły ale w każdym następnym miesiącu strona już była w top3 i utrzymuje się do tej pory. Polecam!

Radosław Barański

Potrzebowałem strony internetowej oraz szablonu allegro. Natrafiłem na tą firmę i nie żałuję. Usługa strony internetowej wykonana profesjonalne. Bardzo prosty w obsłudze panel do zarządzania stroną. Pomoc na każdym kroku także przy wdrażaniu szablonu allegro. Gorąco polecam!

Zbyszek Twardowski

Chciałabym serdecznie podziękować za wykonany sklep internetowy oraz pomoc techniczną. Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy i będę dalej ją polecać. Bardzo prosty interefejs do zarządzania i opieka techniczna nawet późnym wieczorem. Pozdrawiam

Natalia Rybak